373 ÄLDRE GRAFISKT BLAD, Mazeppa

5715a_8dbf0f5f185390d_med.jpeg
  • 5715a_8dbf0f5f185390d_sm.jpeg
  • 5715b_8dbf0f5f4be35a9_sm.jpeg
  • 5715c_8dbf0f5f5ae07e6_sm.jpeg
  • 5715d_8dbf0f5f688cca0_sm.jpeg
  • 5715e_8dbf0f5f80da767_sm.jpeg
  • 5715f_8dbf0f5f85e714e_sm.jpeg
  • 5715g_8dbf0f5f91fe4a8_sm.jpeg
  • 5715h_8dbf0f5fb6257fd_sm.jpeg

efter Horace Vernet, förgylld 1800-talsram, rammått 86 x 106 cm

  • Skick: blad med fuktskador, ramskador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK