256 TABURETTER, 1800-tal

6791a_8dc2ee3f1ec8d4c_med.jpeg
  • 6791a_8dc2ee3f1ec8d4c_sm.jpeg
  • 6791b_8dc2ee3f6cf0f42_sm.jpeg
  • 6791c_8dc2ee3fa522212_sm.jpeg
  • 6791d_8dc2ee3fc295a94_sm.jpeg
  • 6791e_8dc2ee3ff17da46_sm.jpeg
  • 6791f_8dc2ee402cf03db_sm.jpeg
  • 6791g_8dc2ee4074f5cfe_sm.jpeg
  • 6791h_8dc2ee40c19c0af_sm.jpeg
  • 6791i_8dc2ee410ce9a83_sm.jpeg

vitmålade och bronserade

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK