147 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st

7096a_8dc4507e5a3f3da_med.jpeg
  • 7096a_8dc4507e5a3f3da_sm.jpeg
  • 7096a_8dc3de25b6fecd5_sm.jpeg
  • 7096b_8dc3de25dd71b01_sm.jpeg
  • 7096c_8dc3de261722a95_sm.jpeg
  • 7096d_8dc3de2639af046_sm.jpeg
  • 7096e_8dc3de267c61d9b_sm.jpeg
  • 7096f_8dc3de26b9ac7f9_sm.jpeg
  • 7096g_8dc3de27ac3e1a0_sm.jpeg
  • 7096h_8dc3de27e743c30_sm.jpeg
  • 7096i_8dc3de27f96ea2a_sm.jpeg
  • 7096j_8dc3de28091f165_sm.jpeg
  • 7096k_8dc3de2822f5cd9_sm.jpeg

Kustlandskap från Ronneby Redd samt strandbild med fiskenät, en monogramsignerad GB 1890, olja på pannå, bildmått 15 x 23 resp 18 x 24 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK