132 ARON J-N, akvarell, kustlandskap

7236a_8dc4374228aafe3_med.jpeg
  • 7236a_8dc4374228aafe3_sm.jpeg
  • 7236b_8dc43742413ecd2_sm.jpeg
  • 7236c_8dc4374250d6d17_sm.jpeg
  • 7236d_8dc4374265b6d7b_sm.jpeg
  • 7236e_8dc4374296958c5_sm.jpeg

signerad 1910, bildmått 16 x 12 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK