32 MATGRUPP, 9-delar, England

8679a_8dccc292778d8f6_med.jpeg
  • 8679a_8dccc292778d8f6_sm.jpeg
  • 8679j_8dccc2933b14034_sm.jpeg
  • 8679b_8dccc2928ae99d7_sm.jpeg
  • 8679c_8dccc292a428b9e_sm.jpeg
  • 8679d_8dccc292c89d4a3_sm.jpeg
  • 8679e_8dccc292dfb2380_sm.jpeg
  • 8679f_8dccc292f529b0b_sm.jpeg
  • 8679g_8dccc29304fa8c1_sm.jpeg
  • 8679h_8dccc2931857ae2_sm.jpeg
  • 8679i_8dccc2932a8051c_sm.jpeg
  • 8679k_8dccc29347bfe38_sm.jpeg
  • 8679l_8dccc2936014b41_sm.jpeg
  • 8679m_8dccc2938761c6a_sm.jpeg
  • 8679n_8dccc2939d81a7e_sm.jpeg
  • 8679o_8dccc293ad6f160_sm.jpeg
  • 8679p_8dccc293c06417e_sm.jpeg
  • 8679q_8dccc293dff1d2f_sm.jpeg

Bestående av matbord, 6 stolar samt 2 karmstolar, mahogny och idegran, 1900-talets slut, hö 74, diam 115, tot lä med 3 illägsskivor 280cm

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK