394 ALF SVENSSON, fåtöljer, ett par

8941a_8dcb8840ffc7768_med.jpeg
  • 8941a_8dcb8840ffc7768_sm.jpeg
  • 8941b_8dcb88410f6e071_sm.jpeg
  • 8941c_8dcb88412d03c88_sm.jpeg
  • 8941d_8dcb88414cf7fb7_sm.jpeg
  • 8941e_8dcb88415fbbc19_sm.jpeg
  • 8941f_8dcb8841761f281_sm.jpeg
  • 8941g_8dcb8841901670b_sm.jpeg

"Form 7", Dux, 1960/70-tal, svart skinnklädsel

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK