216 LJUSKRONOR, 1 par, 1900-tal

9049a_8dcc803a942b711_med.jpeg
  • 9049a_8dcc803a942b711_sm.jpeg
  • 9049b_8dcc803ab3d31a8_sm.jpeg
  • 9049c_8dcc803adb0e406_sm.jpeg
  • 9049d_8dcc803b047f2ad_sm.jpeg
  • 9049e_8dcc803b30111eb_sm.jpeg
  • 9049f_8dcc803b55fdc44_sm.jpeg
  • 9049g_8dcc803b7dc99fa_sm.jpeg
  • 9049h_8dcc803ba1d2dd4_sm.jpeg
  • 9049i_8dcc803bba8c1bb_sm.jpeg
  • 9049j_8dcc803bcea5e84_sm.jpeg

förgylld mässing, behängd med prismor, hö 30, diam 45 cm vardera

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK