409 BORDSLAMPOR, 2 st, modell B72

9170a_8dccdb091860079_med.jpeg
  • 9170a_8dccdb091860079_sm.jpeg
  • 9170b_8dccdb09415a991_sm.jpeg
  • 9170c_8dccdb095e9870f_sm.jpeg
  • 9170d_8dccdb0976f7b28_sm.jpeg
  • 9170e_8dccdb098f01fd4_sm.jpeg
  • 9170f_8dccdb09aa490ef_sm.jpeg
  • 9170g_8dccdb09c261044_sm.jpeg
  • 9170h_8dccdb09d422b5a_sm.jpeg

1900-talets andra hälft, höjd 47 cm

  • Skick:bruksslitage, den vita med bucklor

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK