171 MATGRUPP 5 delar, 1900-talets slut

9501a_8dce14488d9e98f_med.jpeg
  • 9501a_8dce14488d9e98f_sm.jpeg
  • 9501d_8dce1448d73f444_sm.jpeg
  • 9501b_8dce14489f34c69_sm.jpeg
  • 9501f_8dce1448ff3aaaa_sm.jpeg
  • 9501c_8dce1448b407fc3_sm.jpeg
  • 9501e_8dce1448ec30b83_sm.jpeg
  • 9501g_8dce14490e44f11_sm.jpeg
  • 9501h_8dce14492b40a5d_sm.jpeg
  • 9501i_8dce14494f568e3_sm.jpeg
  • 9501j_8dce14496fd8570_sm.jpeg
  • 9501k_8dce144988a6735_sm.jpeg
  • 9501l_8dce14499b17158_sm.jpeg

4 stolar och bord med skiva av rökfärgat glas, förgylld och svartmålad metall. höjd 78, 107x 107 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK