118 TVÄRSLÅSTOLAR, ett par, allmoge

4979a_8dbc976b4f07525_med.jpeg
  • 4979a_8dbc976b4f07525_sm.jpeg
  • 4979b_8dbc976b7ecc3a2_sm.jpeg
  • 4979c_8dbc976ba087eca_sm.jpeg
  • 4979d_8dbc976bc2a3e66_sm.jpeg
  • 4979e_8dbc976bf390fcf_sm.jpeg
  • 4979f_8dbc976c1dfa89a_sm.jpeg
  • 4979g_8dbc976c51d6291_sm.jpeg

tidigt 1800-tal, furu, en daterad 1834 samt brännmärkt C.FL. den andra brännmärkt LOSSL

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK